Технічне обслуговування і ремонт перевантажувальної техніки

Сервісний центр Групи компаній «Транс-Сервіс» проводить технічний огляд, обслуговування та ремонт гідравлічних перевантажувачів, річстакерів, навантажувачів, портових тягачів та ін. Широкий вибір фірмових запчастин на складі компанії дає можливість виконувати ремонт техніки будь-якої складності, надійно, якісно та в мінімальні терміни.

Фахівці сервісного центру виконують такі роботи:

  • технічне обслуговування (ТО);
  • діагностику несправностей;
  • ремонт механізмів та агрегатів;
  • капітальний та відновлювальний ремонт двигунів та інших вузлів;
  • передпродажну підготовку техніки;
  • встановлення додаткового та навісного обладнання.

Мобільні сервісні бригади оперативно виконують роботи з технічного обслуговування та ремонту перевантажувальної техніки з виїздом на територію замовника. Всі роботи проводяться висококваліфікованими механіками з використанням спеціальних інструментів та діагностичного обладнання.

Наше підприємство має в своєму розпорядженні ремонтну базу, для проведення більш складних ремонтів або ремонтів, що вимагають використання стаціонарного обладнання.

Склад компанії має велику кількість та номенклатуру змінно-запасних частин, супутніх матеріалів та ПММ, що значно скорочує термін простою техніки. Безпосередній зв'язок із заводами-виробниками, дозволяє зробити доставку оригінальних запасних частин у найкоротші терміни.

НАШІ КОНТАКТИ

+38 048 796 50 01
+38 048 796 50 02

office@transservice.com.ua