Навісне обладнання для кранів

Stinis – виробник обладнання для обробки контейнерів.

Stinis Holland BV – це голландська фірма, яка багато років спеціалізується на виробництві обладнання для обробки контейнерів. Компанія заснована в 1827 році, і сьогодні Stinis - це найвідоміше ім'я в галузі проектування, виробництва та обслуговування більш ніж півсотні типів обладнання, що випускається заводами компанії, що функціонують у Нідерландах та Сінгапурі.

Найважливіший тип обладнання Stinis - це спредери (спредер - від англ. "spreader" (або розкладний пристрій) - основний вантажозахоплювальний пристрій, що використовується в процесі перевалки контейнерів). Пропонуючи найсучасніші технології обробки контейнерів, продукція Stinis Holland BV здобула визнання у всьому світі і сьогодні успішно функціонує більш ніж у дев'яноста портах різних країн світу.

Група компаній "ТРАНС-СЕРВІС": запчастини до спредерів Stinis.

Напівавтоматичні та автоматичні спредери Stinis використовуються як інструменти для захоплення вантажних контейнерів на різних підприємствах, забезпечуючи суттєве прискорення контейнерних вантажопотоків та дозволяючи перевантажувати навіть нестандартні контейнери та автофургони. Як і будь-яке високотехнологічне обладнання, спредери Stinis потребують професійного обслуговування та ремонту, що робить актуальним завдання постачання якісних запасних частин.

Оригінальні запчастини до спредерів Stinis – це надійна гарантія збереження експлуатаційних властивостей дорогого обладнання протягом тривалого часу. На українському ринку запчастини до спредерів Stinis від виробника пропонує компанія "ТРАНС-СЕРВІС" - відомий постачальник високоякісного вантажного обладнання від найкращих європейських виробників.

Немає товарів

НАШІ КОНТАКТИ

+38 048 796 50 01
+38 048 796 50 02

office@transservice.com.ua