НАША КОМПАНІЯ СТАЛА ОФІЦІЙНИМ ІМПОРТЕРОМ В УКРАЇНУ ПРОДУКЦІЇ VOLVO PENTA, ШВЕЦІЯ

З 1 січня 2017 р. наша компанія стала офіційним імпортером в Україну продукції VOLVO PENTA (АВ Volvo, Швеція) – усієї лінійки суднових та індустріальних двигунів, а також запасних частин, витратних матеріалів та аксесуарів.

Наша компанія співпрацює з VOLVO PENTA з 2002 р. Всі ці роки ТОВ «Транс-Сервіс-КТТ» був офіційним ділером VOLVO PENTA. Зараз, отримавши статус офіційного імпортера, ТОВ «Транс-Сервіс-КТТ» зможе надати своїм ділерам та клієнтам найкращі умови постачання двигунів та змінно-запасних частин.

Окрім постачання силових установок та ЗЗЧ наша компанія здійснює встановлення, гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування та ремонт суднових дизель-генераторів, суднових та індустріальних двигунів VOLVO PENTA.

Особливістю ремонту та технічного обслуговування сучасних двигунів спеціалістами ТОВ «Транс-Сервіс-КТТ» є застосування спеціальної діагностичної апаратури та інструментів.

Знання персоналом сервісної служби VOLVO PENTA прийомів та методів роботи під час виконання робіт з діагностики, налагодження, технічного обслуговування та ремонту двигунів VOLVO PENTA також є важливим для забезпечення безперебійної та безпечної експлуатації продукції VOLVO PENTA.

Спеціалісти сервісної служби нашої компанії регулярно проходять навчання в центрі технічної підготовки VOLVO PENTA та мають постійно оновлювану технічну інформацію про причини несправностей та особливості ремонту та обслуговування двигунів VOLVO PENTA.

НАШІ КОНТАКТИ

+38 048 796 50 01
+38 048 796 50 02

office@transservice.com.ua