Перша технічна конференція з питань механізованої підтримки вантажно-розвантажувальних процесів

21-22 червня 2017 року Державне підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія» приймало на своїй території учасників Першої технічної конференції з питань механізованої підтримки вантажно-розвантажувальних процесів.

Конференцію, участь у якій брало 55 осіб із 12 компаній та підприємств України, організовано за підтримки ТОВ «Форкс» та ТОВ «Транс-Сервіс-КТТ».

Серед учасників конференції представники: ДП «МТП Южний», ДП «Ізмаїльський МТП», ДП «МТП Чорноморськ», ТОВ «Агсолко Україна», ТОВ «Альфатех», ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія», ТОВ «ПІВДЕННА СТІВІДОРІНГ КОМПАНІ ЛІМІТЕД» «ТК «Інгус», Миколаївського МТП, ТОВ «Транс-Сервіс-КТТ», ТОВ «Форкс», а також керівництво Комітету з механізації, технології та інформатики АСОЦІАЦІЇ «УКРПОРТ» та інші.

Протягом двох днів учасники конференції мали змогу ознайомитись з новими технічними рішеннями у сучасній перевантажувальній техніці, її технічними характеристиками та особливостями експлуатації та обслуговування. Демонстрація перевантажувальної техніки, яка проходила в рамках конференції, дала можливість на власні очі побачити техніку та оцінити її переваги.

Представники ТОВ «ТРАНС-СЕРВІС-КТТ» – операційний директор Єлфімов О.О. та керівник проектів Тіхонов С.Ю. - висвітлили на конференції такі теми:
- Презентація модельного ряду двигунів Volvo Penta, приклади їх використання у портовій та іншій техніці.
- Презентація лінійки гідравлічних перевантажувачів TEREX FUCHS, особливості використання у портах.
- Презентація особливостей та технічних характеристик портових та термінальних тягачів TERBERG.
- Презентація лінійки вілкових навантажувачів та річстакерів HYSTER.
- Демонстрація гідравлічного перевантажувача TEREX FUCHS MHL360D.

Сподіваємось, що надалі технічна конференція стане традиційним щорічним заходом!

 

НАШІ КОНТАКТИ

+38 048 796 50 01
+38 048 796 50 02

office@transservice.com.ua