Участь у 18 міжнародній виставці "ІНТЕР-ТРАНСПОРТ 2019"

29 - 31 травня 2019 року компанія "ТРАНС-СЕРВІС-КТТ", традиційно взяла участь в міжнародній виставці "ІНТЕР-ТРАНСПОРТ 2019", що відбулася у Виставковому комплексі Одеського морського торгового порту.

У рамках офіційних заходів 18-ої міжнародної виставки "ІНТЕР-ТРАНСПОРТ", компанія "ТРАНС-СЕРВІС-КТТ", що є офіційним дилером вантажних автомобілів RENAULT, провела презентацію і тестування ювілейної серії тягачів, випущених на честь 125-річчя історії бренду RENAULT TRUCKS, під девізом: "Еволюція моделі".

На відкритій виставковій експозиції, де спеціальні гості і відвідувачі виставки могли протестувати і отримати детальну інформацію про можливості цих автомобілів, були представлені 3 новітні тягачі марки RENAULT :
• два тягачі серії Т - для магістральних перевезень;
• тягач серії С - для перевезення зерна та сипучих вантажів, обладнаний спеціалізованою гідравлічною установкою для самоскидного напівпричепа.

Також з нагоди 125-річниці марки RENAULT компанією "ТРАНС-СЕРВІС-КТТ" спільно з компанією "RENAULT TRUCKS УКРАЇНА", була організована та проведена конференція, на якій представники "RENAULT TRUCKS УКРАЇНА", зробили презентацію оновленого модельного ряду автомобілів 2019 року. Експерти та кваліфіковані фахівці RENAULT, розповіли про сучасні рішення та програмні продукти для зменшення витрат палива та управління власним парком автомобілів, представили програми по сервісних контрактах компанії RENAULT TRUCKS, а також презентували умови щодо фінансування проектів від RENAULT TRUCKS.

Цей захід став відправною точкою для багатьох перевізників південного регіону України до того, щоб підійти впритул до ухвалення рішення про оновлення своїх автомобільних парків.

Слід зазначити, що інноваційні рішення та новітні технології, реалізовані в автомобілях RENAULT TRUCKS 2019 модельного року дозволяють суттєво скоротити їх експлуатаційні витрати і, отже, відчутно підвищити ефективність свого бізнесу.

Всі ці фактори в поєднанні з цілком бюджетною ціною, вигідно відрізняють автомобілі RENAULT від тягачів інших брендів, і робить їх дуже привабливими та конкурентоспроможними на ринку вантажного транспорту України.

НАШІ КОНТАКТИ

+38 048 796 50 01
+38 048 796 50 02

office@transservice.com.ua