УЧАСТЬ У XVI МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «ІНТЕР-ТРАНСПОРТ» 2017

З 31 травня по 2 червня 2017 року в приміщенні морського вокзалу Одеського порту відбулася XVI Міжнародна виставка «Інтер-ТРАНСПОРТ» 2017 року – найважливіша подія транспортної галузі, яка проводилася в рамках Міжнародного транспортного тижня.

Виставка проходила під гаслом «Діалог. Довіра. Дія» - традиційна зустріч транспортної інтелігенції сусідніх країн та зарубіжжя - партнерів, друзів, керівників транспортної галузі та вантажовласників із споживачами транспортних послуг.

Участь у виставці-конференції взяли близько 100 компаній із 11 країн світу: Україна, Білорусь, Естонія, Австрія, Швейцарія, Бельгія, Німеччина, Литва, Нідерланди, Швеція, Великобританія. У виставковій залі Одеського морвокзалу «обмінялися рукостисканнями» фірми, які пропонують одні з найкращих зразків сучасної механізації портового господарства, обладнання для кранів, перевантажувальну техніку. Представники ТОВ «ТРАНС-СЕРВІС-КТТ» традиційно взяли активну участь у цьому заході, презентуючи останні досягнення компанії у транспортно-технологічній сфері для потреб морської галузі. Експозицією ТОВ «ТРАНС-СЕРВІС-КТТ» представлено техніку для перевалки зерна, лісу, металів, що займають найбільш ємну частину номенклатури у вантажообігу великих українських портів, термінальні та портові тягачі Terberg для виконання перевезень контейнерів та інших вантажів по теріторії портів, вантажні автомобілі Volvo та Renault Trucks, а також індустріальні двигуни Volvo Penta, які є «серцем» подібної техніки.

У рамках виставки та Міжнародного транспортного тижня пройшли тематичні конференції та семінари, присвячені проблемам підвищення ефективності транспортної інфраструктури. Співробітники ТОВ «ТРАНС-СЕРВІС-КТТ» взяли участь у черговому засіданні Комітету з механізації, технології та інформатики Асоціації портів України «Укрпорт», членом якої є наша компанія. На засіданні виступив операційний директор Єлфімов О.О. з доповіддю «Двигуни «Вольво Пента». Застосування їх у портах України», в якому ознайомив учасників засідання з новинками виробника AB VOLVO PENTA, Швеція, показав їх переваги, а також розповів про якість оригінальних змінно-запасних частин та розгалужену сервісну мережу ТОВ «ТРАНС-СЕРВІС-КТТ».

НАШІ КОНТАКТИ

+38 048 796 50 01
+38 048 796 50 02

office@transservice.com.ua